Dostlara....Amacım: 

Güzel sayılabilecek bir hayat sürdüm, kendimi geliştirmek için sürekli araştırdım, hem bilgi biriktirdim hem de çok değerli dostluklar. Okuduğum kitaplardan, edindiğim tecrübelerden süzülüp bende kalanları işte o çok değerli dostlarımla paylaşmaktır amacım.  

Bu siteyi hazırlarken arşivimde uzun bir yolculuk yaptım. Ve istedim ki bazı şeyler zihnimizden silinmesin, unutmayalım. Mesela; 2009 yılında İstanbul’da yaşanan sel felaketi. Aziz Nesin Vakfı’nın sular altında kalması ve orada gözüme çarpan bir kitap ismi “Rüyalarım Ziyan Olmasın”. İşte orada minicik elleriyle annesinin elini tutamayan ve 1.5 yaşında sulara kapılıp kaybolan Dila bizim zihinlerimizden kaybolmasın istedim. Kaybolmasın ki aynı acıları tekrar yaşamayalım… 

Ülkemizde iyi eğitimli, güzel birikimleri olan çok kaliteli insanlarımız, gençlerimiz var. İstedim ki bizler onlara yol gösterelim, deneyimlerimizi paylaşalım. Aynı zamanda onlardan da yeni bilgiler alalım ve birlikte ilerleyelim. Bu amaçla, Toastmaster Liderlik Okulu’nda  yaptığım bazı sunumlardan, konuşmalardan örnekler koydum sayfama. Okuduğum kitaplardan, beğendiğim güzel sözlerden bazılarını da sizlerle paylaşmak istedim. 

Gençler, kariyer planlamanızda sorularınıza yardımcı olmak isterim. Dostlarım, iş ve hayat hakkındaki tecrübelerimi sizlere de aktarmayı arzu ederim.

 

Umarım, bu amaçlarla kurduğum site hepimiz için güzel bir buluşma noktası olur.

 

Sevgilerimle…

 

Peyman YÜKSEL

Etiket:


Peyman YÜKSEL
Eposta : peymanyuksel@gmail.comweb.tasarim.namikerdemkaya.com